Kas yra pabegimo kambarys ir su kuo tai valgoma?

Pabegimo kambarys Vilniuje nėra nauja pramoga, bet dabar jos populiarumas auga su kiekviena diena. Šis pasilinksminimo būdas su draugais, kolegomis ar šeimos nariais randa kelią į vis daugiau širdžių nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus.

Taigi kas yra pabėgimo kambarys ir kodėl reikėtų bent kartą tai išbandyti?

Įsivaizduokit, kad jūs su bendražygiais ne tiesiog susirinkot papramogauti, o esate paskirti vykdyti specialias misijas. Ir štai dar viena netikėta užduotis, kurią būtina įgyvendinti čia ir dabar. Kaip ir visuomet, jūsų pastangas stebės operatorius ir palaikys ryšį, jog padėtų bet kokiu kritiniu momentu. Gavę užduotį patenkate į konkrečią vietą su svarbiu tikslu, bet pasirodo ne taip lengva viską atlikti. Komandai reikia būti pastabiai, nuovokiai, daryti logines išvadas. Užduoties metu galite visuomet susidurti su keista įranga ar daiktais, kurių pritaikymą ar veikimą reikia išsiaiškinti. Tuo labiau istorijos siužeto vingiai taip pat nenuspėjami ir kvapą gniaužiantys…

Galvosukiu kambarys pareikalaus komandinio darbo įgūdžių ir naudinga turėti komandoje skirtingo mąstymo tipų žmonių. Ką praleido vienas, galimai pastebės kitas.

Jūsų komanda, be abejo, yra apribota laike – viskam tėra 60 minučių. Po valandos pasiteisinimams per vėlu, nes misija žlugo ir laukia didelės pasekmės!

Jokio išankstinio pasiruošimo niekam nereikia. Svarbiausia nuodugniai viską tyrinėti, tartis su kitais komandos nariais ir nepamiršti apie nenumaldomai mažėjantį laiką.

“Insight Out” pabegimo kambarys (Vilnius) – tai azartas, adrenalino pojūtis, jokių kodinių spynelių ar raktų ir įdomi istorija. Norite tapti vaiduoklių medžiotojais, kuriems reikia patekti į apleistą namą, kuriame vaidenasi maža mergaitė? O gal norite pakeliauti laiku ir išgelbėti pasaulį nuo Nostradamuso pranašystės? Surinkite 2-4 žmonių komandą ir užsukite pas mus išbandyti save šiuose nuotykiuose.

Kad apšiltumėte ir morališkai pasiruoštumėte prieš nepaprastą užduotį, vaišiname arbata ir saldainiais! 😉